Naši zastupitelé

RNDr. Stanislav Haviar, Ph.D.
Standa Haviar

stanislav.haviar@pirati.cz
tel: +420 721 836 672Výzkumník a učitel na Západočeské univerzitě v Plzni. Předtím vystudoval Matfyz na Univerzitě Karlově. V Klatovech žije od malička, nyní zde bydlí s manželkou a třemi dětmi. Spoluzaložil Ratolest – Spolek pro inovativní vzdělávání. Od roku 2014 byl členem komise pro výchovu, vzdělávání a sport. Nyní je členem komise pro územní rozvoj a Finančního výboru. Volný čas tráví nejraději s rodinou, v dílně a na zahradě nebo s kapelou.

V roce 2022 neobnovil (prozatím) členství v České pirátské straně, protože nesouhlasí se změnou vládnoucí koalice Plzeňského kraje. (koalice s Piráti a STAN + ANO) a chtěl se jasně odstřihnout od stranických povinností. V současnosti má  tedy pozastavené členství.

Prohlášení o příjmech a majetku (pro zastupitele nevyžadované zákonem).

 

Ing. Jiří Zavřel
Jiří Zavřel

jirizavrel@email.cz
tel.: +420 721 977 839Žije od narození v Klatovech, kde v současnosti pracuje na dopravním inspektorátu. Vystudoval magisterský obor Rozvoj venkovského prostoru na České zemědělské univerzitě v Praze, který byl úzce zaměřen na rozšíření socio-ekonomických aktivit v obcích svépomocí či za využití dotačních titulů z Evropské unie. Během tohoto studia se jako redaktor zapojoval do činnosti univerzitních novin a pracoval jako technik v místním divadle.
Se svými přáteli založil v roce 2010 Fanklub HC Klatovy, z.s., kterému doposud stojí v čele jeho předsednictva. V současné době pracuje na dopravním inspektorátu v Klatovech, kde řeší dopravní přestupky na klatovském okrese. Ve volném čase se věnuje svým dvěma dcerám a manželce, hraje fotbal v nižší fotbalové soutěži, rád jezdí na cyklovýlety, absolvuje pěší trasy po Klatovsku a lpí na lidových tradicích.

Prohlášení o příjmech a majetku (pro zastupitele nevyžadované zákonem).