Úklidová štafeta

Sedíte doma a máte depku, že nemůžete v čase krize pomáhat? Neumíte šít roušky, vyrobit dezinfekci, nebo o vaši pomoc nikdo jiný nestojí? Vyražte ven a zapojte se do naší úklidové štafety!
(aktualni mapa)

Pro zájemce nabízíme k zapůjčení sběrače odpadu (vždy dezinfikované), máme pro vás i pytle a rukavice. (Domluva na tel. 721 836 672)

Sběrače odpadu k zapůjčení. Rukavice a pytle k mání.

V současné „karanténní době“ bohužel nemůžeme vyrazit na jarní úklid našeho města ve větší skupině lidí, tak jako tomu bylo v minulosti. Každý z nás však může pouklidit kousek Klatov například během své procházky po městě. Jestli máte čas a chuť, zapojte se do úklidové štafety! Mrkněte na mapu, kde jsou zaznamenávány uskutečněné úklidy. Jestli nevíte kde začít, nabízíme k inspiraci Klatovský vycházkový okruh.

 

O svých úklidech nás můžete informovat, abychom mohli mapu aktualizovat.
Sdílejte fotografie! Vyrazili jste s dětmi? Kolik jste sebrali a zda jste například nalezli nějakou zajímavost? Inspirujte ostatní!
FB Událost na Facebooku.


Kontaktní telefon 721 836 672 pro zapůjčení sběračů. Použité sběrače jsou po použití dezinfikovány. Výdejní místo v Korálkově ulici (po domluvě) nebo štafetově.

A víte kde je taky čurbes?

Děláte něco přínosnějšího nebo se nezvládnete zapojit, ale víte o výživném místečku? Můžete nám napsat taky. Třeba někdo hledá inspiraci... 


Mapa štafety

(O) Zde se uklízelo
--- Klatovský vycházkový okruh (pro inspiraci)